gyerekek
Őrizd meg gyermeked egészségét!
november 30, 2015
2016.01.28-tól működnek a személyszállító liftek
január 29, 2016
Mutasd az összeset

daganatos-betegseg

Magyarországon rosszindulatú daganatos betegségekben több mint harmincezren halnak meg évente. A dohányzás, az alkoholfogyasztás, a túlsúly vagy a túlzásba vitt szoláriumozás (KSH) előkelő helyen szerepelhetnek a betegség kialakulásának okai között. Vedd kezedbe saját egészséged ügyét, és járj rendszeresen szűrővizsgálatokra! Az időben felismert daganatos betegségek nagy része jó eséllyel gyógyítható!

A projekt a TÁMOP-6.1.3 –B-12/1-2013-0001 pályázat keretei között, az Európai Unió támogatásával és az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósult meg.