Tisztelt Betegeink!

Az Onkológiai szakrendelés és gondozás július 26.-án (Dr. Antalffy Zsolt) szünetel.

Általános tájékoztatás

Mivel foglalkozik a rendelés?

A rendelés a rosszindulatú daganatos megbetegedések megelőzésével diagnosztizálásával, szűrésével, terápiájával és a kezelt betegek gondozásával foglalkozik.

Az igénybevételi lehetőség:

A rendelés beutalómentes, beutaló nélkül igénybe vehető, de ha beutalója van azt hozza magával!

Mire számítson a rendelésen:

Az egyéni és családi anamnézis pontos felvételére, tüneteinek kivizsgálására, a továbbii teendők megszervezésével.
Laborvizsgálatra nem kell éhgyomorral jelentkezni!

Hogyan történik a betegfelvétel, hol van a regisztráció?

Telefonos előjegyzési idő a Tamási Rendelőintézet telefonközpontján keresztül történik.
Tel: +36 74 471 211

Az előjegyzés időpontban való behívása csúszhat az előző beteggel kapcsolatos kivizsgálás miatt.

Mit hozzon magával szakrendelésünkre?

A beteg hozza magával: előző orvosi és laboratóriumi leleteit, személyes okmányait.

Van-e várólista:

Előjegyzési lehetőség van. Nincsen várólista.

Területei ellátási kötelezettség:

A szakrendelés az ÁNTSZ által meghatározott területi ellátási kötelezettség alapján fogadja a betegeket, mely megtekintehtő az ÁNTSZ hivatalos honlapján.
Itt érhető el és tekinthető meg a lista.