A szakrendelő címe:

rendelőintézet, I. emelet 16. -os ajtó

Telefon:

Igénybevétel módja:
Beutalóval előjegyzés alapján, akut esetben beutaló nélkül.
Előjegyzés a kartonozóban 74/ 470 798 számon hétfőtől péntekig 8:00 – 13:30-ig, vagy a
szakrendelésen: hétfőn és szerdán 11:00-14:00-ig

Rendelési idő:

8:00 – 13:00 dr. Elhag Mohamed
8:00 – 13:00 8.00-13.00 dr. Dávid Tibor

Általános tájékoztatás

Mivel foglalkozik a rendelés?

Minden olyan esettel, amikor felmerül fül-orr-gégészeti beavatkozás szükségessége, valamint a sürgősségi ambulanciáról átirányított , ill.  az egynapos sebészet keretében  operált betegek kontroll vizsgálatával.

Az igénybevételi lehetőség:

Nem beutalóköteles szakellátás. Sürgősen ellátandó  betegeket a kezelő orvossal történt szakmai konzultáció után fogadjuk. A mentős betegek ellátása sürgősségi ambulancián keresztül történik.

Mire számítson a rendelésen:

Panaszainak megfelelő ambuláns fizikális vizsgálat történik, melyet szükség szerint eszközös vizsgálat vagy eszközös beavatkozás követhet.

Hogyan történik a betegfelvétel, hol van a regisztráció?

Az ellátást megelőző regisztráció és betegfelvétel a kórház földszintjén a kartonozóban történik.

Mit hozzon magával szakrendelésünkre?

Személyes okmányait kell magával hoznia, TAJ kártya, korábbi orvosi leletei. Orvosi beutaló amennyiben van.

Van-e várólista:

Jelenleg  előjegyzési időpontot kell kérni. Időpontkérés: a kartonozóban!

A betegek ellátása számítógépben történő regisztrálás sorrendjében történik. Kivételt képeznek a fentebb említett sürgősen ellátandó betegek akiket értelemszerűen előbb látunk el.

A betegek ellátásáig előfordulhat több-kevesebb várakozási idő amit más szakambulanciára küldött betegek (pl. röntgen vizsgálat, audiológia vizsgálat) visszaérkezése befolyásolhat.

Területei ellátási kötelezettség:

A szakrendelés az NNK által meghatározott területi ellátási kötelezettség alapján fogadja a betegeket, mely megtekinthető az NNK hivatalos honlapján.